Amatorskie Mistrzostwa Torunia: triki i spektakularne skoki na hulajnogach, rolkach, deskorolkach i rowerach

Moc wrażeń, adrenalinowe triki i skoki, a także rywalizacja na najwyższym poziomie. Była to atmosfera panująca na Amatorskich Mistrzostwach Torunia, gdzie młodzi entuzjaści hulajnóg, rolek, skateboardów i rowerów mieli okazję zmierzyć się ze sobą. Wydarzenie, znane jako Toruń Freestyle Battle przyciągnęło wielu pasjonatów tych form aktywności.

Od dawna wiadomo, że Toruń to miejsce, w którym młodzi ludzie z zamiłowaniem do jazdy na hulajnogach, rolkach, deskorolkach czy rowerach nie brakują. Amatorskie Mistrzostwa Torunia były dla nich doskonałą okazją do pokazania swoich umiejętności i zdobycia tytułu najlepszego w swojej kategorii.

Organizatorzy zawodów przygotowali szereg atrakcji towarzyszących. W programie znalazły się pokazy jazdy na hulajnogach, a także szkolenia z instruktorami z szkoły Lets’s Skate Toruń przeznaczone dla dzieci. Były też pokazy b-boyów oraz oprawa muzyczna zapewniona przez DJ’ów. Dodatkowo, dla na miejscu była strefa animacji oraz konkursy, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody.

Samo wydarzenie zostało włączone do cyklu otwartych spotkań mających na celu profilaktykę uzależnień. Spotkania te odbywają się pod hasłem „#zażywaj kultury”, co miało na celu pokazanie młodym ludziom alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu.