Decydująca, dziesiąta odsłona Pikniku Przyjaciół Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu

Radośnie otwieramy bramy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu na dziesiątą odsłonę Pikniku Przyjaciół Schroniska. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt, którzy mogą przybyć wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Piknik odbędzie się na terenie schroniska zlokalizowanego przy ulicy Przybyszewskiego w Toruniu. Planowany czas trwania wydarzenia to godziny od 12:00 do 16:00.

Słonecznie czy deszczowo – warunki atmosferyczne nie mają znaczenia dla naszych gości, gdyż każda edycja pikniku cieszy się większym zainteresowaniem. Przyciąga Was coraz liczniej bogaty wachlarz atrakcji, które dla Was przygotowujemy.

Tradycyjnie na pikniku odbędą się kiermasz książek oraz loteria fantowa, które co roku cieszą się niesłabnącą popularnością. Dochód uzyskany z tych dwóch atrakcji systematycznie rośnie, a całościowy zysk z pikniku bije kolejne rekordy! – informują organizatorzy wydarzenia.

W trakcie pikniku nie zabraknie fundacji i organizacji zajmujących się opieką nad zwierzętami. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji, takich jak darmowe chipowanie zwierząt, rozrywki dla najmłodszych, stoiska oferujące różnorodne usługi i rękodzieło, a także stanowiska gastronomiczne.

Dodatkowo podczas pikniku będzie można zapoznać się z podopiecznymi schroniska. Jest to idealna okazja do promowania adopcji zwierząt i prezentacji naszych ukochanych pupili. Kto wie? Być może właśnie na tym pikniku nasze czworonogi znajdą nowych, kochających opiekunów – można przeczytać na oficjalnym profilu wydarzenia.