Jesienna okazja: Toruń za pół ceny

Przypada nam zaszczyt poinformować, że nadchodzący weekend (20-22 października) przynosi kolejną odsłonę popularnej inicjatywy „Toruń za pół ceny”. Ta sezonowa akcja oferuje mieszkańcom Torunia oraz odwiedzającym turystom możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek.

Trwające przez trzy dni, od 20 do 22 października 2023 roku, promocje obejmują szeroki zakres usług i produktów w niemal 200 punktach na terenie miasta. Restauracje, kawiarnie, sklepy, salony kosmetyczne oraz instytucje kultury przewidziały ciekawe oferty, dzięki czemu wybrane produkty i usługi będą dostępne za połowę regularnej ceny.

Punkty uczestniczące w akcji zostaną odpowiednio oznaczone specjalnymi plakatami. Dodatkowo, na tych plakatach znajdować się będzie kod QR, który po zeskanowaniu przeniesie posiadaczy smartfonów bezpośrednio na stronę internetową akcji.

W Ośrodku Informacji Turystycznej w Toruniu przez cały okres trwania akcji będzie funkcjonował dedykowany punkt informacyjny. To tam wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, które lokale i instytucje honorują zniżki w ramach jesiennej edycji „Toruń za pół ceny”.