Magia dyni w Toruń Plaza

Wkrótce, w popularnym toruńskim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza, zorganizowane zostanie wyjątkowe wydarzenie o nazwie „Dyniowa kraina pełna magii”. Podczas tej wyjątkowej imprezy, uczestnicy będą mieli szansę na otrzymanie prezentu w postaci dyni.

Wydarzenie planowane jest na sobotę, 28 października. Wśród atrakcji „Dyniowej krainy pełnej magii” znajdzie się możliwość stworzenia własnoręcznie ozdobionych lampionów, które wprowadzą do domów uczestników tajemniczą, magiczną atmosferę. Ale to nie koniec – każdy będzie miał okazję przygotować straszne torby na cukierki oraz dekoracje nawiązujące do jesiennego klimatu.

Na najmłodszych gości czeka wiele zabaw. Animatorzy będą malować dzieciom twarze w kreatywne i straszne wzory. Efekty tych działań można będzie uwiecznić na zdjęciach z fotobudki, gdzie dostępne będą różnorodne przebrania.

Oprócz tego, wszyscy, którzy zdecydują się na zakupy za minimum 100 złotych podczas trwania wydarzenia, otrzymają specjalną niespodziankę – dynię w prezencie.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pełne będzie urokliwej atmosfery jesieni i magii dyni – zachęca Toruń Plaza. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które uwielbiają twórcze zabawy i celebrowanie piękna jesieni. Zaczynamy 28 października, od godziny 12:00 do 18:00. Dołączcie do nas i wprowadźcie trochę magii do swojego życia!