Odkryj nowo otwarty supermarket Biedronka zlokalizowany pod Toruniem

Nowo wybudowany obiekt handlowy sieci Biedronka, znajdujący się nieopodal Torunia, jest już gotowy do obsługi klientów. Dzięki inwestycji toruńskiego dewelopera Inside Park SA, mieszkańcy okolicznych terenów mogą cieszyć się nowym, dogodnie położonym miejscem na ich codzienne zakupy.

Poczynając od września a kończąc w połowie grudnia, szybka i sprawnie przeprowadzona budowa supermarketu w Łubiance, umiejscowionego przy ul. Toruńskiej, naprzeciw ośrodka szkoleniowego Państwowej Straży Pożarnej, cieszy przedstawicieli grupy deweloperskiej. Z dumą Tomasz Laskowski, prezes zarządu Inside Park SA, wyraził swoje zadowolenie z faktu, że sklep o powierzchni 1100 mkw oraz z dużym parkingiem został oddany do użytku w ciągu zaledwie 15 tygodni.

Nowy dyskont oferuje miejsca pracy dla mieszkańców gminy Łubianka. Alina Paduch, kierowniczka sklepu zwróciła się do potencjalnych klientów z zapewnieniem o starannie dobranym asortymencie i miłej atmosferze zakupów.

Planowane otwarcie sklepu nastąpi w czwartek, 21 grudnia. Już od godziny 6:00 rano klienci będą mogli korzystać z oferty Biedronki. Dodatkowo, między 21 a 23 grudnia odbędzie się specjalna promocja, podczas której będzie można nabyć szynkę wieprzową bez kości za 12,99 zł za kilogram oraz pomidory za 4,99 za kilogram.

Obiekt Biedronka jest największym tego typu obiektem handlowym na tych terenach, co podkreśla Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka, zwracając uwagę na priorytet sieci – bycie blisko klientów. Wykonawstwo budowy powierzono firmie Gra-Mar z Kowalewa Pomorskiego – doświadczonemu wykonawcy, który ma na swoim koncie realizacje centrów handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych w różnych miejscach Polski.

Inside Park SA działa na rynku nieruchomości od ponad 11 lat, zajmując się dotychczas renowacją kamienic i inwestycjami w nieruchomości. Rozszerzenie działalności o budowę obiektów handlowych wiązało się z debiutem Inside Parku na giełdzie – 4 lipca 2023 roku spółka złożyła do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych wniosek o wprowadzenie akcji do alternatywnego systemu obrotu.