„Toruń za pół ceny" – zaproszenie dla przedsiębiorców do udziału w jesiennej edycji wydarzenia

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z Torunia i okolic do włączenia się w jesienną edycję popularnej akcji „Toruń za pół ceny”. Event odbędzie się w dniach od 20 do 22 października 2023 roku.

Role ambasadora tej edycji „Toruń za Pół Ceny” pełni Mirosław Ziętarski, znany wioślarz AZS UMK Toruń. Posiadacz tytułu Mistrza Świata i Mistrza Europy, a także finalista Igrzysk Olimpijskich w Rio i Tokio, zaprasza wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego miasto Kopernika oferuje swoje atrakcje za połowę ceny. Przy okazji przypomina, że będzie reprezentował Toruń podczas kolejnych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

W każdej odsłonie kampanii „Toruń za pół ceny” bierze udział ponad 150 różnorodnych firm, które oferują wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Organizatorzy gorąco zachęcają do udziału restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy i punkty usługowe.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na wsparcie w promocji swojej oferty. Informacje o nich pojawią się na stronie internetowej wydarzenia, na profilach w mediach społecznościowych oraz na plakatach informujących o akcji „Toruń za pół ceny”. Plakaty te zostaną rozesłane do wszystkich miejsc, które wezmą udział w akcji. Co więcej, event będzie promowany również w stacjach radiowych Grupy RMF.