Wielkie otwarcie odnowionej Cukierni Sowa w Toruniu

Odnowiona Cukiernia Sowa położona w Centrum Toruń Plaza, która działa od 2011 roku, przyciągnęła liczne tłumy na swoje ponowne otwarcie. Przez miesiąc, począwszy od 23 lipca, miejsce było nieczynne, jednak 23 sierpnia powróciło do działania, co zostało świętowane hucznie. Wyjątkową atrakcją były roboty Sówki, które zadbały o słodki poczęstunek dla gości.

Lokal o powierzchni około 100 metrów kwadratowych przeszedł gruntowną metamorfozę. Kawiarnia zyskała zupełnie nowe oblicze – prezentuje teraz odnowione wnętrze, mnóstwo słodkości na wyświetlaczu oraz ręcznie robione lody. Co więcej, klientom oferowane są także specjalne propozycje z menu lunchowego.

Dla uczczenia ponownego otwarcia, przygotowano wiele atrakcyjnych promocji i nowości w menu. Pierwszych 200 klientów zaskoczono specjalnym prezentem – oryginalną puszką Sowa. Dodatkowo, dwa interaktywne roboty Sówki umilały czas oczekiwania w kolejce, zapewniając słodki poczęstunek.

Toruńska placówka jest 162. cukiernią Sowa w Polsce i 21. po przeprowadzeniu odświeżenia wyglądu. Sieć cukierni ze stolicy kujawsko-pomorskiego stale rośnie i planuje otwarcie kolejnych punktów a także modernizacje istniejących już od wielu lat sklepów.

Cukiernia Sowa w Toruń Plaza dzieli się na trzy części: sprzedażową, kawiarnianą oraz nowoczesne zaplecze. Zaprasza swoją nowoczesnością i klimatem. Wśród różnorodności produktów na szczególną uwagę zasługuje aromatyczna kawa wysokiej jakości, palona tradycyjną metodą we własnej palarni. Ten napój z pewnością docenią wielbiciele kawy.