Zaproszenie do świata egzotyki: Terra Expo w Toruniu

W Toruniu, na miejscowej Arenie, mieliśmy przyjemność być świadkami wyjątkowej prezentacji natury egzotycznej podczas kolejnej edycji Terra Expo. Targi Terrarystyczne, które odbyły się 24 września (niedziela) pomiędzy godziną 10 a 16, okazały się fascynującym miejscem spotkań dla entuzjastów nietypowych gatunków zwierząt. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie podziwiać w naszej galerii!

Po sześciu miesiącach przerwy, Toruń ponownie gościł Targi Terrarystyczne. To miejsce, gdzie hodowcy niecodziennych zwierząt mogli zaprezentować swoje ciekawe oferty. Nie zabrakło tam również dystrybutorów sprzedających różne akcesoria i sprzęt niezbędny do hodowli egzotycznej fauny.

Na targach obecni byli właściciele sklepów z ekstrawaganckimi zwierzętami oraz producenci terrariów – kompletnie wyposażonych lub gotowych do indywidualnej aranżacji przez klienta. Wśród wystawców znaleźli się hurtownicy z całego kraju, ale także z zagranicy, co nadało wydarzeniu międzynarodowy charakter.

Uczestnicy wrześniowego wydarzenia mieli niepowtarzalną szansę na osobiste spotkanie z szeroką gamą gatunków płazów, gadów, ryb i innych zwierząt. Wielką popularność targów potwierdzała liczba odwiedzających, mimo płatnego wstępu – standardowy bilet kosztował 28 zł, natomiast ulgowy (na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej) – 23 zł.