Apel toruńskich policjantów o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku na trasie S10

Oddział Policji w Toruniu-Podgórzu prowadzi intensywne poszukiwania świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 28.10.2023 roku na trasie S10. W wyniku niefortunnego incydentu samochód marki Peugeot Partner znalazł się poza drogą, a osoby nim podróżujące odniosły obrażenia. Policja wzywa każdego, kto był świadkiem tej sytuacji, do zgłoszenia się i udzielenia informacji.

Pod egidą prokuratury, toruńska jednostka policji z Podgórza prowadzi śledztwo dotyczące tragicznego wypadku, który miał miejsce w sobotnie przedpołudnie 28.10.2023 o godzinie 8:00. Miejsce zdarzenia to Toruń, konkretnie 9,7 km trasy ekspresowej S10.

Tego dnia samochód marki Peugeot Partner, poruszający się w kierunku Bydgoszczy, niespodziewanie opuścił jezdnię i zakończył swój bieg na poboczu. W wyniku tego zdarzenia podróżujący nim ludzie doznali urazów. Na podstawie dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy pracujących nad tą sprawą, przypuszcza się, że wypadek mógł być spowodowany przez naruszenie zasady pierwszeństwa przez nadjeżdżający pojazd z przeciwka.

Apelujemy do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego tragicznego zdarzenia lub posiadać nagranie jego przebiegu na wideorejestratorze, aby jak najszybciej skontaktowały się z Komisariatem Policji Toruń-Podgórz. Każda informacja może okazać się nieoceniona w dalszym toku dochodzenia.