Bella Skyway Festival i nocne rozgrywki siatkarskie na Anielskiej Plaży w Toruniu

W dniu dzisiejszym, piękne miasto Toruń staje się gospodarzem najbardziej urokliwego festiwalu światła w naszym kraju, Bella Skyway Festival. Jednym z najważniejszych punktów programu jest Anielska Plaża – nocny turniej siatkówki. Sponsorem tej niezwykłej imprezy jest Toruń Plaza, który jest dumny z możliwości wspierania takiego wydarzenia.

W samym centrum Torunia, na Rynku Nowomiejskim, przez kolejne pięć wieczorów o godzinie 22:00 odbędą się niezwykłe mecze siatkówki. Niecodzienna atmosfera tych rozgrywek wynika z faktu, że zawodnicy będą prezentować się w strojach fluorescencyjnych na specjalnie do tego celu oświetlonym boisku.

„Niebanalna oprawa tego wydarzenia sprawi, że poszczególne spotkania zamienią się w niesamowite świetliste show. Jesteśmy przekonani, że przypadnie to do gustu wszystkim fanom siatkówki” – komentuje Toruń Plaza na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Podczas dnia boisko na Rynku Nowomiejskim będzie dostępne dla wszystkich chętnych do otwartych treningów i gier w siatkówkę. Natomiast popołudniowe godziny będą przeznaczone na rozgrywki profesjonalistów. Zawodnicy będą rywalizować w turniejach kobiet, mężczyzn oraz drużynach mieszanych, walcząc o atrakcyjne nagrody.

Całe wydarzenie rozpocznie się 15 sierpnia meczem gwiazd. Wśród uczestników znajdą się członkowie wyjątkowego duetu CUK Aniołów Toruń: Mateusz Podborączyński i Adam Lorenc, którzy brali udział w tegorocznych plażowych Mistrzostwach Polski. Większość zawodników toruńskiej drużyny również weźmie udział w turnieju. Kolejnym ważnym punktem programu jest oficjalna prezentacja „Aniołów”, która odbędzie się 18 sierpnia. Za całość wydarzenia odpowiada strategiczny partner – Toruń Plaza. Najlepszą informacją dla wszystkich zainteresowanych jest to, że udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.