Dawid Kwiatkowski uświetnia zakończenie wakacji darmowym koncertem w Toruniu

W Toruniu odbył się bezpłatny koncert Dawida Kwiatkowskiego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Koncert ten był prezentem dla mieszkańców miasta i okolic, upamiętniającym zakończenie rozbudowy Centrum Handlowego „Nowe Bielawy”. Podczas tego wydarzenia artysta wykonał nie tylko swoje najpopularniejsze piosenki, ale również nowość – utwór „Cafe de Paris”. Wydarzenie przyciągnęło tłumy entuzjastów muzyki, zwłaszcza młodszych.

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej cenionych polskich wokalistów, szczególnie popularnym wśród młodego pokolenia. W branży muzycznej działa już od ponad dziesięciu lat, a siedem albumów studyjnych na jego koncie zdobyło ogromną popularność i wiele prestiżowych nagród.

Dwa lata wcześniej na festiwalu w Sopocie, dzięki przebojowi „Bez ciebie”, Dawid Kwiatkowski zdobył nagrodę „Bursztynowego Słowika”. Artysta zasłynął również jako juror w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, emitowanym przez Telewizję Polską.

Darmowy piątkowy koncert Dawida Kwiatkowskiego był oferowany przez Centrum Handlowe „Nowe Bielawy” jako forma podziękowania dla mieszkańców Torunia za cierpliwość podczas niedawno zakończonych prac budowlanych przy ulicy Olsztyńskiej.

Przygotowania do koncertu obejmowały ustawienie olbrzymiej sceny z profesjonalnym sprzętem technicznym i oświetleniem przed centrum handlowym. Została również wydzielona specjalna strefa dla publiczności.