Droga Krajowa nr 80: tragiczny poranek

Poranek na Drodze Krajowej nr 80 przyniósł ze sobą tragedię. Wczesne godziny dnia to chwila, kiedy doszło do straszliwego zdarzenia, dokładnie przed godziną 6:00. Ten odcinek drogi łączący Bydgoszcz i Toruń stał się niestety miejscem fatalnego wypadku.

Scena zbrodni to Czarnowo, gdzie doszło do tragicznego incydentu – śmiertelnego potrącenia przechodnia. Według wstępnych ustaleń policji, to właśnie tutaj, kierowca volkswagena był odpowiedzialny za potrącenie pieszego. Ofiara, 15-latek, niestety zginęła na miejscu. Policjanci dodatkowo stwierdzili, że kierowca samochodu, mający 35 lat, był trzeźwy podczas zdarzenia. Obecnie, pod czujnym okiem prokuratora, funkcjonariusze nadal pracują na miejscu wypadku.

Za śledztwo odpowiedzialni są aspirant Dominika Bocian i Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Celem jest ustalenie okoliczności oraz przyczyny tej tragedii, która przyniosła tak fatalne skutki.

Obecnie Droga Krajowa nr 80 w miejscowości Czarnowo jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy na tej trasie. Kierujących od strony Torunia odesłano do Toporzyska, skąd powinni kierować się do miejscowości Stanisławka. Z kolei ruch z Bydgoszczy został skierowany na Strzyżawę i Ostromecko.