Konkurs Bella Young Graphic Design Award

W roku 2023 podczas Bella Skyway Festival po raz pierwszy odbędzie się konkurs Bella Young Graphic Design Award, który daje projektantom graficznym możliwość rywalizacji o nagrodę.

W roku 2023 został wprowadzony zupełnie nowy projekt – konkurs „Bella Young Graphic Design Award” podczas Bella Skyway Festival, który daje młodym twórcom specjalizującym się w designie, rysunku i projektowaniu graficznym szansę zaprezentowania swoich umiejętności.

Konkurs jest skierowany do projektantów zajmujących się grafiką komputerową, którzy mają za zadanie stworzyć projekty wzornicze inspirowane tegorocznym motywem przewodnim festiwalu: „Marzyciele z zielonej planety” oraz związane z patronem roku 2023 – Mikołajem Kopernikiem i ekologią.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich pełnoletnich osób, które profesjonalnie lub hobbystycznie zajmują się projektowaniem lub grafiką komputerową. Aby wziąć udział, należy stworzyć projekt w formie statycznej grafiki lub animacji, zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu, a następnie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.bellaskyway.pl. Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2023 roku.