Niefortunne zdarzenie na drodze pod Toruniem: samochód osobowy rozbija betonowe ogrodzenie

Pod miastem Toruń doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego, w którym kierujący samochodem osobowym, z nieustalonych jeszcze powodów, stracił kontrolę nad swoim pojazdem na zakręcie. Wskutek tego, auto opuściło nawierzchnię drogi, niszcząc w trakcie swego niekontrolowanego ruchu stołek betonowego płotu. Po kolizji, samochód znalazł się na prywatnej nieruchomości, gdzie zatrzymał się nieopodal budynku mieszkalnego.

Na miejscu zdarzenia są już obecne wszystkie służby ratunkowe. Kierowca znajduje się pod czujną opieką specjalistów medycznych. Funkcjonariusze policji natomiast próbują wyjaśnić szczegóły i przebieg całego zdarzenia. Możliwe są dalsze trudności w ruchu drogowym na tym odcinku.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności! Warunki na drogach są typowo jesienne. Zgodnie z prognozami synoptyków, w ciągu najbliższych godzin możemy spodziewać się opadów deszczu oraz sporadycznie silniejszych porywów wiatru. Zaleca się więc dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych.