Toruń zaszczytem bycia oficjalnym partnerem II edycji Forum Kobiet Biznesu

W znanym polskim mieście, Toruniu, w dniu 19 kwietnia 2024 roku, będzie miało miejsce wydarzenie kierowane do kobiet aktywnych biznesowo – II edycja Forum Kobiet Biznesu. Ta druga odsłona tego młodego projektu przebiegać będzie pod mottem: „Widoczne w biznesie”.

Forum Kobiet Biznesu to inicjatywa mająca na celu sprostanie oczekiwaniom i wyzwaniom, z jakimi borykają się kobiety. Przedsięwzięcie to skierowane jest przede wszystkim do kobiet prowadzących własne firmy w Toruniu i okolicach. Do udziału zaprasza je program „Kobiety Biznesu”, emitowany przez niedawno reaktywowane Radio Toruń.

Głównym celem Forum jest inspirowanie kobiet do budowania aktywnej lokalnej społeczności, która poprzez wzajemne wsparcie potrafi rozwijać mikro- i małe przedsiębiorstwa. Forum Kobiet Biznesu ma za zadanie również kreowanie przestrzeni do wymiany doświadczeń, tworzenia synergii działań oraz inteligentnego ukazywania strategii rozwoju mikro- i małych firm.

Za organizację Forum Kobiet Biznesu odpowiadają Anna Kruz i Dorota Stosik. W ramach II edycji wydarzenia zaplanowano szereg atrakcyjnych wykładów na temat marketingu, budowania marki, rozwoju firmy, jej obecności w mediach społecznościowych oraz roli sztucznej inteligencji w biznesie.