Tragiczna utrata kontroli nad pojazdem: groźne wypadki na drogach w okolicach Torunia

Dramatyczny wypadek miał miejsce na drodze przebiegającej przez miejscowość Różankowo, blisko Torunia. Doszło tam do niebezpiecznej sytuacji, w której samochód osobowy przewrócił się i wylądował na dachu.

Na terytorium gminy Łysomice, dokładnie na drodze wojewódzkiej numer 553, 11 czerwca na godzinę 10:10 doszło do przerażającego incydentu. Według pierwszych informacji, kierowca z niewyjaśnionych powodów stracił kontrolę nad swoim pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w rów, kończąc swój bieg na dachu samochodu. Na miejsce natychmiast dotarły służby ratunkowe, w tym trzy jednostki straży pożarnej, które zaczęły udzielać pomocy.

Niestety, to nie była jedyna sytuacja tego typu. W tym samym dniu również doszło do dachowania samochodu, ale tym razem na skrzyżowaniu ulic Grudziądzkiej i Trasy Średnicowej w Toruniu. Zgodnie z informacjami udzielonymi przez policję, odpowiedzialny za ten wypadek był 26-letni mężczyzna, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z innym pojazdem. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Zważywszy na te tragiczne wydarzenia, policja nakłania kierowców do zachowania szczególnej ostrożności na drodze.