Tragiczne wydarzenie na trasie Toruń-Bydgoszcz: wypadek śmiertelny z udziałem TIR-a

Szokujący incydent miał miejsce na drodze między Toruniem a Bydgoszczą, gdzie doszło do śmiertelnego zdarzenia drogowego. Powstałe w wyniku tego utrudnienia w ruchu są znaczne.

W godzinach popołudniowych, około 13:00 dnia 7 lutego (środa), na drodze krajowej numer 10, nieopodal miejscowości Przyłubie, samochód ciężarowy kolizyjnie wpadł na pojazd osobowy. Pierwsze doniesienia policyjne sugerują, że doszło do tragicznego czołowego zderzenia między ciężarówką a samochodem osobowym. Niestety, skutki tego zdarzenia były tragiczne – kierujący samochodem osobowym stracił życie. Na szczęście, kierowca ciężarówki nie doznał poważnych obrażeń.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega przed dużymi utrudnieniami dla kierowców poruszających się zarówno w stronę Torunia, jak i Bydgoszczy po tym wypadku. Droga była całkowicie zablokowana przez pewien czas. Działania ratownicze prowadzone były na miejscu przez służby ratunkowe, w tym sześć jednostek straży pożarnej. Sprawę zdarzenia drogowego, pod nadzorem prokuratora, bada obecnie policja.