Tragiczny wypadek na krajowej "10" pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą: ofiary śmiertelne

W Przyłubiu, miejscowości położonej na trasie drogi krajowej numer 10, która łączy Toruń z Bydgoszczą, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W poniedziałkowy poranek, tuż po godzinie siódmej, dwa samochody – skoda i citroen – zderzyły się czołowo. Niestety, w wyniku tego dramatycznego wydarzenia, jedna osoba straciła życie.

Z informacji podanych przez Ochotniczą Straż Pożarną z Solca Kujawskiego wynika, że kierujący skodą niespodziewanie zjechał na przeciwny pas ruchu, powodując w ten sposób bezpośrednie zderzenie z nadjeżdżającym citroenem. W rezultacie zdarzenia doszło do śmiertelnego wypadku – pasażerka skody nie przeżyła.

Strażacy z OSP Solec Kujawski byli jednymi z pierwszych służb na miejscu wypadku. Natychmiast przystąpili do reanimacji jednego z poszkodowanych, u którego stwierdzono zatrzymanie akcji serca. Mimo natychmiastowej interwencji i dalszej resuscytacji przeprowadzonej przez przybyły zespół ratownictwa medycznego, nie udało się przywrócić funkcji życiowych tej osoby. Pozostali uczestnicy tragicznego zdarzenia zostali natychmiast poddani badaniu przez strażaków i zespoły ratownictwa medycznego.