Tramwaj pełen radości: niezapomniana techno-impreza na torach Torunia

Niecodzienną atrakcją stało się wydarzenie, które miało miejsce w Toruniu w sobotę 1 czerwca. Tradycyjny tramwaj, zwany „Wycieczka”, zamienił się tego dnia w nietypową salę balową, gdzie odbyła się impreza o nazwie „TECHNO IMPREZA”.

Zaskakujący widok dostarczył niespodziewanych emocji zarówno uczestnikom jazdy, jak i mieszkańcom Torunia. Jazda z muzyką na żywo z pewnością zapadnie w pamięć motorniczemu prowadzącemu ten wyjątkowy tramwaj. Wielu przechodniów, dostrzegając nietypowo bujający się pojazd na szynach, reagowało zdziwieniem i natychmiast wyciągało telefony komórkowe, aby uwiecznić ten niecodzienny widok.

Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez grupę „The Rave Wave”. Impreza rozpoczęła się w zajezdni tramwajowej przy ulicy Sienkiewicza, gdzie za wejście trzeba było zapłacić 20 złotych. Za sterami muzycznymi stanął „EL DIABLO”, czyli Jakub Poumian z ekipy „RaveWave”. Jak można zobaczyć na dołączonym filmie, jego występ z pewnością przypadł do gustu zgromadzonym imprezowiczom.

Jedna z osób uczestniczących w tej niepowtarzalnej imprezie podsumowała swoje odczucia następująco: „Miałem przyjemność uczestnictwa. Było cudownie, inny wymiar”. Po zakończeniu jazdy, tramwaj-klub muzyczny zawiózł wszystkich na after party. Kontynuacja imprezy odbyła się w klubie „Dwa Światy” usytuowanym na ulicy Ducha Świętego pod numerem 10/12.