UMK Toruń ujawnia kolejne atrakcje Juwenaliów 2024

Odzewa się dzisiaj ekscytujące informacje dotyczące najbliższych Juwenaliów, które są planowane przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jak już wcześniej wspominaliśmy na stronie „Oto Toruń”, tegoroczne obchody Juwenaliów będą miały temat „Bajkowe Piernikalia”. Ten festiwal studencki, organizowany przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, przewidziano na dni od 10 do 12 maja. Pierwszą ujawnioną atrakcją, którą przedstawił Samorząd Studencki, była Lanberry, która ma wystąpić podczas inauguracyjnej nocy wydarzenia.

Dzisiaj odkryliśmy, że następnego dnia (11 maja), Luxtorpeda zagra dla studentów. To gwarancja prawdziwego energetycznego rocka. Organizatorzy Juwenaliów Toruń zapewniają poprzez media społecznościowe, że LUXTORPEDA naprawdę zagrzali publiczność swoim występem.

Tegoroczne wydanie święta studenckiego nie będzie darmowe. Pomimo że nie jest jeszcze znany pełny program imprezy, sprzedaż biletów online została już rozpoczęta. Jak twierdzą organizatorzy Juwenaliów, niebawem dowiemy się więcej o artystach, którzy mają zaszczyt wystąpić na scenie podczas tych obchodów.