Wypadek na drodze krajowej nr 80 – jedna osoba poszkodowana

Na drodze krajowej nr 80, między Toruniem a Bydgoszczą, w miejscowości Zławieś Wielka doszło do przerażającego zdarzenia drogowego. W wyniku niefortunnego manewru, pojazd osobowy zjechał z drogi i taranując betonowe ogrodzenie, zatrzymał się przy domu mieszkalnym. Z nieznanych na razie powodów, kierowca stracił kontrolę nad autem na zakręcie. Sprawę bada obecnie policja.

Wypadek wydarzył się w południe, w piątek 20 października, tuż po godzinie 12:00. Niestety, jedna osoba została poszkodowana i obecnie jest pod opieką medyczną personelu ratunkowego. Służby ratunkowe szybko dotarły na miejsce zdarzenia i wciąż pracują nad ustaleniem jego dokładnych okoliczności. Możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność – aktualne warunki na drogach są typowo jesienne. Prognozy synoptyków przewidują, że w najbliższych godzinach mogą pojawić się opady deszczu oraz momentami dość silne podmuchy wiatru. W związku z tym, ważne jest, aby dostosować prędkość jazdy do panujących warunków atmosferycznych.