Wypadek samochodowy w Grabowcu: 22-latka trafiła do szpitala

W dniu 12 września, we wtorek, w gminie Lubicz, konkretnie w miejscowości Grabowiec, doszło do niebezpiecznego incydentu na drodze. Kobieta kierująca pojazdem została następnie przewieziona do placówki medycznej.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Grabowcu, gmina Lubicz, krótko przed 9 rano – relacjonuje sierżant sztabowy Sebastian Pypczyński, członek zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji z Torunia.

Preliminarne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 22-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Hyundai straciła kontrolę nad autem. Przyczyną tego było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

– Pojazd, którym młoda kobieta poruszała się, zjechał z drogi i przewrócił się dachem na asfalt – informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Kierująca Hyundaia została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Na szczęście, nie odniosła poważnych obrażeń w wyniku wypadku.

– W momencie zdarzenia była trzeźwa. Ostatecznie otrzymała mandat karny na kwotę 300 złotych – dodaje rzecznik KMP Toruń.

Zaraz po zdarzeniu na miejscu interweniowały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego Złotoria oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 3 z Torunia.