Wypadek w Złotorii na Drodze Wojewódzkiej nr 654

Niefortunny początek ostatniego tygodnia września dla jednego z kierowców, który spowodował kolizję na Drodze Wojewódzkiej nr 654 w miejscowości Złotoria. Po zmroku, w poniedziałek, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Szczegóły zdarzenia z 25 września przedstawiają, że na drodze wojewódzkiej numer 654, znajdującej się w Złotorii pod Toruniem, doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Komenda Miejska Policji w Toruniu została powiadomiona o incydencie po godzinie 18:30.

Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że sprawca zdarzenia, jadący skodą, nie utrzymał odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w samochód marki Kia. Informacje te przekazała aspirant Dominika Bocian, pełniąca rolę oficera prasowego toruńskiej komendy. Nałożono na niego mandat za spowodowanie kolizji – kwota wynosiła aż 3.000 złotych.

Podczas całego zdarzenia aktywnie działały również dwa zastępy straży pożarnej – jednostka państwowa z Torunia oraz ochotnicza z Złotorii. Interwencję przeprowadzili także ratownicy medyczni, co podkreśla powagę sytuacji.