25-lecie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu: Uroczystość w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Torunianie świętują 25. rocznicę istnienia Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego, jednej z czołowych instytucji edukacyjnych miasta. Szkoła, będąca dumą lokalnej społeczności, organizuje specjalną uroczystość, aby uczcić to znaczące wydarzenie. Zaprasza na nie nie tylko swoich uczniów i pracowników, ale także całą ludność Torunia. Wydarzenie odbędzie się niebawem, dokładnie w piątek, 13 października.

Początek jubileuszu zaplanowano na godzinę 9:00 rano. Lokalizacja to prestiżowa Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, mieszcząca się przy ulicy Gagarina 11 w Toruniu. Wśród zaproszonych gości znajdą się reprezentanci lokalnych władz samorządowych oraz autorytety akademickie z uniwersytetu.

Planowana ceremonia jest pełna interesujących punktów programu. Wśród nich m.in. projekcja filmu dokumentalnego dedykowanego szkole, który pozwoli gościom bliżej poznać jej historię i osiągnięcia. Podczas uroczystości odbędzie się także akt przekazania nowego sztandaru dla placówki. Symbol ten został ufundowany dzięki hojności Rady Rodziców oraz Fundacji gimnazjum i liceum akademickie, co jest dowodem silnego zaangażowania społeczności w życie i rozwój szkoły.