Poślizg na rolkach po ulicach Torunia: drugie spotkanie toruńskich rolkarzy w ramach Nightskating 2024

W piątkowy wieczór, 5 lipca, na ulicach Torunia odbył się drugi etap wakacyjnej edycji Nightskating 2024, który zgromadził ponad 150 zapalonych fanów jazdy na rolkach. Szeroki peleton rolkarzy z pewnością nie umknął uwadze mieszkańców miasta.

Start imprezy miał miejsce o godzinie 20:00 na parkingu centrum handlowego Toruń Plaza. Uczestnicy, gotowi do przemierzenia dziesięciokilometrowej trasy po malowniczych ulicach Torunia, rozpoczęli swoją przygodę. Wydarzenie odbywało się pod czujnym okiem profesjonalnego personelu – medyków, wolontariuszy oraz funkcjonariuszy policji i straży miejskiej, którzy zapewnili bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom.

Rolkarze swoją trasę rozpoczęli na parkingu Toruń Plaza, a następnie podążali ulicami Szosa Okrężna, Broniewskiego, Reja, Gagarina, Świętego Józefa, Osiedlową, Morycińskiego, Polną, Legionów, Podgórną, Bema, Moniuszki i Mickiewicza, by ostatecznie wrócić na miejsce startu. Niewątpliwie było to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach.

Na uczestników kolejnej edycji Nightskating Toruń, która odbędzie się 30 sierpnia, czeka wiele atrakcji. Organizatorzy z Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta oraz Stowarzyszenia Go Sport! zapewniają nie tylko spokojne tempo przejazdu, ale także energetyczną muzykę na trasie, bezpłatny udział bez konieczności rejestracji, niespodzianki na mecie, a także niepowtarzalną atmosferę podczas wieczornego przejazdu i pełne zabezpieczenie imprezy.