Spotkania dla kobiet i młodzieży w Toruniu: Spotkajmy się w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy!

Kolejny wyjątkowy wieczór specjalnie dla kobiet szykuje się w Toruniu. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy planuje zestaw dynamicznych wydarzeń na marzec, które poświęcone będą różnym grupom odbiorców – od młodzieży starającej się o motywację do nauki, poprzez nauczycieli zainteresowanych napojami energetycznymi, aż po seniorów poszukujących ciekawych wykładów.

Centrum nauki w Toruniu nie zwalnia tempa po zakończonych feriach zimowych, kontynuując ofertę kulturalno-edukacyjną na rok szkolny 2023/2024. Marcin Centkowski, rzecznik prasowy Młyna Wiedzy, zaprasza do wspólnego odkrywania tajemnic nauki przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz starszych. Weekendy stają się także idealnym momentem dla rodzinnych odwiedzin i zwiedzania ekspozycji, w tym jednej jedynynej w Polsce – „Ścieżki dorastania”, dedykowanej procesowi dojrzewania człowieka. Ciekawe propozycje Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy można znaleźć na stronie internetowej instytucji.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, będąc w bliskiej współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Torunia, organizuje również serię spotkań dla młodzieży (osób w wieku od 15 do 20 lat) z psychologami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się 29 lutego od godziny 16:00 do 18:00 w Centrum Innowacyjnej Edukacji (budynek MW2), skupi się na poszukiwaniu motywacji do nauki. Kolejne sesje zaplanowane są na okres od kwietnia do czerwca.