Sprawca zbiegł z miejsca kolizji na skrzyżowaniu Szosy Lubickiej i Przy Skarpie

Wczesnym rankiem dnia dzisiejszego, na skrzyżowaniu ulic Szosa Lubicka i Przy Skarpa w Toruniu, doszło do kolizji drogowej. Kierowca, który spowodował wypadek, opuścił miejsce zdarzenia, nie czekając na przybycie służb.

Informacja o zdarzeniu dotarła do lokalnej policji około 7:10 rano, 24 października. Funkcjonariusze na miejscu wypadku szybko ustalili wstępne fakty – zostało stwierdzone, że incydent wynikł z niewłaściwej adaptacji prędkości przez nieznanego kierowcę jeepa do panujących warunków na drodze. W rezultacie tego zaniedbania, doszło do kolizji z samochodem marki Volvo prowadzonym przez 50-letnią kobietę.

Kierujący jeepem nie pozostał na miejscu zdarzenia – relacjonuje sierżant sztabowy Sebastian Pypczyński z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Dodaje on również, że obecnie funkcjonariusze skupiają swoje wysiłki na ustaleniu tożsamości uciekiniera.

Mimo dramatycznych okoliczności zdarzenia, nie odnotowano żadnych ofiar wśród uczestników kolizji. Nikt z zaangażowanych w incydent nie doznał obrażeń.