Zaginiony Dawid z Torunia nadal poszukiwany przez policje

Siły policyjne nieustannie pracują nad odnalezieniem Dawida Włódarka, mieszkańca Torunia, który zaginął bez śladu. Ten 34-letni mężczyzna ostatni raz był widziany 30 października, a od tego czasu nikt z jego bliskich nie otrzymał żadnej wiadomości od niego.

Działania operacyjne prowadzone są przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo. Wszystko wskazuje, że Dawid dobrowolnie opuścił swoje miejsce zamieszkania i od tamtej pory nie skontaktował się z nikim ze swojej rodziny ani grona przyjaciół. Apele o pomoc społeczeństwa w odnalezieniu zaginionego mężczyzny są stale wydawane przez policję.

Zaginiony Dawid Włódarek jest dość wysokim mężczyzną – mierzy około 180 cm. Poprzednio był widziany przez najbliższych właśnie 30 października. W dniu, kiedy zniknął, na sobie miał czarną pikowaną kurtkę, buty w tym samym kolorze oraz jeansy w odcieniu niebieskim. Ważnym szczegółem dla śledztwa jest również fakt, że mógł poruszać się ciemnozielonym samochodem marki Renault Megane, z toruńskimi tablicami rejestracyjnymi.

Jego rodzina i znajomi są głęboko zaniepokojeni tym nagłym zdarzeniem i czekają na jakiekolwiek informacje od niego. Każdy kawałek informacji może okazać się niezbędny do odnalezienia Dawida Włódarka i bezpiecznego powrotu do domu. Dlatego też poszukiwania nadal trwają, a pomoc społeczności jest nieoceniona w tej sytuacji.