Zamknięta Cukiernia Sowa w Toruń Plaza znów otwarta po remoncie

23 lipca zamknięto na czas remontu punkt sprzedaży Cukierni Sowa znajdujący się w Centrum Handlowym Toruń Plaza. Dziś wiemy, kiedy zostanie zakończona jego renowacja. Uroczyste ponowne otwarcie przewidziano na 23 sierpnia.

Prace remontowe mają na celu dostosowanie punktu do nowych standardów estetycznych wyznaczonych przez markę. Lokal otrzyma odświeżony image oraz zmienioną kolorystykę. Paula Bembenek, koordynator projektów marketingowych sieci Sowa, zapowiada specjalne promocje na dzień otwarcia.

W dniu 23 sierpnia oferta dla klientów przewiduje promocję “PUSZKA W PREZENCIE!”. Każdy, kto dokona zakupów za kwotę co najmniej 10 zł otrzyma jako gratis ozdobną, metalową puszkę. Oferta ta jest ograniczona i skierowana do pierwszych 200 klientów. Inną propozycją jest możliwość zakupu kawy za symbolicznego grosza przy zakupach o wartości min. 10 zł – promocja obowiązuje przez cały dzień otwarcia.

Przez miesiąc po otwarciu przewidziana jest kolejna promocja – kupując dwie gałki lodów zapłacimy tylko za jedną, a przy zakupie dowolnego produktu z oferty Sowa Lunchowa klienci mogą otrzymać małą kawę za grosz.

A oferta słodkości nie ulegnie zmianie – nadal będzie można spróbować takich przysmaków jak tort dakłas, kostka królewska, pączki czy ręcznie robione praliny. Nie zabraknie także kawy z własnej palarni oraz wytrawnych przekąsek z oferty Sowa Lunchowa.

Cukiernia Sowa to firma z tradycjami – pierwszy punkt firmy z bydgoskim rodowodem otwarto w Toruniu 19 lat temu. Obecnie w tym mieście działa już siedem placówek pod szyldem „Sowy” – na Starówce, w CH Kometa, CH Copernicus, CH Bielawy, Parku Handlowym S1, przy ul. Trzcinowej oraz właśnie ten w Toruń Plaza. Założycielem marki jest Michał Feliks Sowa, który w 1946 roku otworzył pierwszą cukiernię na ulicy Pomorskiej 55 w Bydgoszczy.