Oblicze jesiennej aury: Chmury i deszcz, ale z optymistycznym zakończeniem

Na dzisiejszą panoramę za naszymi oknami, składa się nieco mniej przyjemna strona jesieni, objawiająca się w postaci obfitych chmur oraz sporadycznych opadów deszczu. Ale nie tracimy nadziei, bowiem nadchodzi czas na przemianę pogody i wizji przyszłości pełnej słońca.

Nie da się zaprzeczyć, że aktualne warunki atmosferyczne są dalekie od stworzenia zachęty do aktywności na świeżym powietrzu. Dzisiejszy dzień zapowiada się jako typowo pochmurny i deszczowy, co sprawia, że nasze parasole mogą przydać się zwłaszcza w godzinach porannych. Wszystkie prognozy meteorologiczne wskazują na brak możliwości pojawienia się słońca w ciągu najbliższych godzin…

Mimo to, temperatura ma szansę wzrosnąć do przyzwoitych 10/11 stopni Celsjusza podczas najcieplejszego momentu dnia. Nocna aura ze środy na czwartek (25/26 października), niestety przyniesie trochę niższe wartości temperatury. Po zaćmieniu słońca, na naszych termometrach powinniśmy zobaczyć wartości oscylujące wokół „siódemki” stopni powyżej zera.