Ekspansja sieci sklepów Action w Toruniu trwa

Niebawem Toruń doczeka się trzeciego sklepu holenderskiej sieci dyskontowej Action. Co więcej, istnieją już plany na otwarcie czwartego obiektu. Obecnie przyspieszone są prace przygotowawcze do uruchomienia placówki w Galerii Wnętrz AMC, lokalizowanej przy ulicy Lelewela 33.

Action to lider wśród dyskontów niespożywczych na terenie Europy, który dynamicznie poszerza swoją sieć sklepów. W całym kontynencie działa ponad 2400 placówek tej marki. Ostatnie lata to intensywna ekspansja sieci w Polsce, o której dowiadujemy się niemal co tydzień z doniesień branżowych mediów.

Liczba sklepów Action w naszym kraju zbliża się do liczby 300. W Toruniu działają obecnie dwa punkty sprzedaży tej sieci. Pierwszy z nich, otwarty listopadzie 2020 roku, usytuowany jest w pasażu handlowym na ulicy Broniewskiego, naprzeciwko Toruń Plaza. Drugi punkt znajduje się na terenie kompleksu Nowe Bielawy i rozpoczął swoją działalność w czerwcu tego roku.

W maju pojawiły się informacje, że kolejny sklep Action znajdzie się w parku handlowym przy ulicy gen. W. Andersa, jednak jego budowa jeszcze nie została zakończona. Pierwszy do otwarcia powinien być sklep w Galerii Wnętrz AMC przy ulicy Lelewela 33, zlokalizowany na terenie Centrum Bumar.

Zapytana o szczegóły dotyczące nowego sklepu, Natalia Kapka odpowiedzialna za kontakty z mediami Action, nie była w stanie dostarczyć nam więcej informacji. Wiadomo jednak, że nowy punkt sprzedaży będzie mieścił się tuż obok wejścia od strony ulicy Wiązowej. Jednocześnie, do niedawna trwał proces rekrutacyjny pracowników na stanowiska w nowym sklepie, w tym na pozycję kierownika. Obecnie jednak ogłoszenie rekrutacyjne jest nieaktywne. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z miejsca, gdzie powstaje nowy sklep Action.