Miejsce spotkań dla biznesowców – inspirujące Nicolaus Bank Cafe

Nicolaus Bank Cafe to miejsce, które przyciąga nie tylko miłośników kawy, ale przede wszystkim osoby prowadzące działalność gospodarczą, które poszukują inspiracji oraz możliwości zdobycia cennej wiedzy i rozwoju swojego biznesu. Ta wyjątkowa przestrzeń staje się również miejscem organizacji różnych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorców i tych, którzy zastanawiają się nad założeniem swojej firmy.

W murach Nicolaus Bank Cafe cyklicznie odbywają się spotkania dla ludzi biznesu w ramach serii „Pierwsza Liga Biznesu”. Omawiane tematy są różnorodne i dotyczą wielu aspektów prowadzenia firmy. W przeszłości poruszono takie tematy jak: „Nowoczesna firma– jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu”, „Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu”, „ESG w biznesie (mikro, MSP) – co i jak komunikować”, „Cyberbezpieczeństwo” czy też „Jak sprawdzić swojego kontrahenta”.

Pierwsza Liga Biznesu oferuje wyjątkową formułę spotkań. W ich pierwszej części uczestnicy mają okazję nawiązać kontakt online z ekspertami z różnych branż, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dostarczając tym samym cenne wskazówki i inspiracje dla wszystkich obecnych na spotkaniu.

Drugą część spotkań stanowi dyskusja, podczas której uczestnicy mogą zadać pytania ekspertom. Kolejnym punktem programu są rozmowy networkingowe, które dają możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Swobodna atmosfera sprzyjająca dialogowi i wymianie pomysłów sprawia, że te spotkania stają się nie tylko źródłem nowych kontaktów biznesowych, ale również będą inspiracją do dalszego rozwoju firmy.