Promocje na wyciągnięcie ręki z kartą Moja Starówk@

Jeżeli pomysł otrzymywania zniżek w takich miejscach jak Pierogarnia Stary Młyn, restauracja Chleb i Wino, kawiarnia Grande Coffee czy sklep Lokaah brzmi atrakcyjnie, to powinieneś wiedzieć, że jest to całkowicie możliwe! Wszystko dzięki programowi karcie Moja Starówk@, która umożliwia korzystanie z licznych rabatów.

Program lojalnościowy Moja Starówk@ to wynik współpracy różnych przedsiębiorców staromiejskich oraz Gminy Miasta Toruń, a całość koordynowana jest przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Program ten istnieje od 1 października 2017 roku i ma na celu przyciągnięcie mieszkańców Torunia do robienia zakupów oraz spędzania wolnego czasu na starówce.

Możliwość otrzymania rabatów na zakupy i usługi na toruńskiej starówce jest dostępna dla każdego posiadacza karty Moja Starówk@.

Partnerami programu są różne firmy działające na terenie staromiejskiego zespołu Torunia i oferujące bogaty asortyment usług. Karta ta umożliwia korzystanie z promocji w prawie stu miejscach! Wśród nich można znaleźć zniżki na korzystanie z taksówek, okulary korekcyjne, a także liczne rabaty w sklepach i restauracjach.

Skorzystanie z karty Moja Starówk@ jest całkowicie bezpłatne. Można ją pobrać ze strony internetowej i używać za pośrednictwem aplikacji STOCARD. Wartość rabatu jest indywidualnie ustalana przez każdego z partnerów programu i może różnić się w zależności od miejsca.