Rok 2024 rozpoczął się od dwóch głównych wygranych w Mini Lotto na terenie Torunia

Nowy rok 2024 przyniósł niezwykłe szczęście dla graczy Mini Lotto w Toruniu. W przeciągu zaledwie kilku dni, miasto to zostało miejscem dwóch głównych wygranych w tej popularnej grze losowej.

Pierwsza z nich miała miejsce 5 stycznia, tuż po godzinie 22:00, kiedy to w Mini Lotto zostały wylosowane liczby 4, 9, 18, 24, 33. Gracz, który postawił na te liczby i skreślił je na swoim kuponie, zrobił to w punkcie LOTTO zlokalizowanym przy ulicy Dąbrowskiego 8 – na dworcu PKS w Toruniu. To pierwszy raz w historii, kiedy to w tym miejscu padła główna wygrana.

Tego dnia szczęśliwy gracz z toruńskiego dworca PKS zgarnął sumę wynoszącą dokładnie 106 567,50 zł. Wygrana mogła być jeszcze większa, jednakże tego samego dnia, dokładnie te same liczby zostały skreślone przez jeszcze czterech innych graczy z różnych regionów kraju. Tego samego dnia udało się również poprawnie wytypować aż 396 „czwórek” oraz 13327 „trójek” w grze Mini Lotto.

Jednakże, z wygranej sumy szczęśliwcowi zostanie odciągnięte 10% tytułem podatku dochodowego. Aby odebrać nagrodę, zwycięzca musi zgłosić się do jednego z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego na terenie Polski w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.